O firmie De Neef

De Neef Conchem

De Neef Conchem to międzynarodowy producent chemii budowlanej. Produkcja ma miejsce w Belgii, Hiszpanii i USA. De Neef dostarcza materiały i technologie do uszczelnień, izolacji i napraw konstrukcji budowlanych, specjalizuje się gównie w produkcji poliuretanowych żywic iniekcyjnych. Materiały De Neef wyróżniają się doskonałą jakością i łatwością stosowania. Umożliwiają zaoszczędzenie czasu pracy i spełniają wymagania REACH.

De Neef Conchem istnieje od 1972 roku. Produkty sprzedawane są w ponad 50 krajach za pośrednictwem sieci dystrybutorów. Przedstawiciele i dystrybutorzy De Neef Conchem działający w poszczególnych krajach to rzetelnie wyselekcjonowana grupa specjalistów posiadająca wieloletnie doświadczenie w iniekcjach.

Lista realizacji jest bardzo długa. Należą do nich między innymi 9. linia metra w Barcelonie, gdzie tamowano duże przecieki wody płynącej pod wysokim ciśnieniem, jak również tunel wody pitnej w Bombaju, stacje metra w Moskwie, w Brukseli i wiele innych spektakularnych realizacji na Bliskim Wschodzie, gdzie dużym problemem jest zasolona woda. Jeśli chodzi o realizacje na polskim rynku, materiały De Neef Conchem zastosowano m.in. do uszczelnienia: pierwszego odcinka Metra Warszawskiego w latach 1992 – 1998; dylatacji na Stadionie Narodowym w Warszawie, dylatacji w Porcie Lotniczym we Wrocławiu, studzienek kanalizacyjnych na autostradzie A1, ścian szczelinowych na budowie Centrum Handlowego Korona w Kielcach, stabilizacji i uszczelnienia gruntu przy budowie pompowni przewałowej przy ul. Waszyngtona w Warszawie oraz do izolacji strukturalnej śluzy na Kanale Augustowskim za pomocą żelu akrylowego Gelacryl.

Na sukces De Neef składa się kilka czynników, ale trzema głównymi priorytetami firmy zawsze była innowacyjność i niezbędne do realizowania tego założenia zmotywowany zespół ludzi oraz chęć inwestowania.

Na początku wszystko sprowadzało się pozornie jedynie do produkcji i stosowania żywic syntetycznych do ochrony konstrukcji przed korozją i uszczelniania, ale dziś innowacyjność, niezawodny zespół oraz inwestycje służą rozwijającej się działalności spółki w dziedzinie ochrony środowiska i chemii. Wspomniane trzy podstawowe zasady przyświecające De Neef są gwarancją pomyślnego
rozwoju firmy w 21. wieku.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego partnera www.deneef.com.